Płyty ceramiczne LAMINAM: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę " Płyty ceramiczne LAMINAM znajdują zastosowanie jako: * fasady wentylowane * wypełnienia balustrad * wypełnienia ścianek dzialowych * elementy kabin sanitarnych ...")
 
Linia 1: Linia 1:
 +
Spieki kwarcowe LAMINAM stworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne.
 +
 +
Zalety:
 +
* duży wybór faktur i kolorów
 +
*
 +
 +
==HYDROTECT==
 +
System samoczyszczący HYDROTECT powstał dzięki wspólpracy z japońską firmą TOTO. Dzięki wykorzystaniu zasady fotokatalizy, system powoduje samooczyszczanie sie płyt LAMINAM. Oczyszczanie to inicjowane jest światłem slonecznym, a nastepnie pozostalości zmywane są za pomocą wody deszczowej. Jest to szczególnie korzystne w przypadku fasad wentylowanych, ponieważ ogranicza znacznie koszty utrzymania, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionej  harakterystyki produktu. Dodatkowym atutem systemu HYDTOTECT jest dzialanie ekologiczne - w kontakcie z promieniami slonecznymi na powierzchni elewacji z plyt LAMINAM powstaje aktywny tlen, który neutralizuje szkodliwe substancje wchodząc z nimi w reakcję.
  
 
Płyty ceramiczne LAMINAM znajdują zastosowanie jako:
 
Płyty ceramiczne LAMINAM znajdują zastosowanie jako:
* fasady wentylowane
+
* [[Formatka elewacyjna|formatki elewacyjne]],
* wypełnienia balustrad
+
* [[balkonowa ścianka działowa|balkonowe ścianki działowe]],
* wypełnienia ścianek dzialowych
+
* [[wypełnienie balustrad]],
* elementy kabin sanitarnych
+
* elementy [[kabiny sanitarne|kabin sanitarnych]].
  
  

Wersja z 07:36, 25 sty 2014

Spieki kwarcowe LAMINAM stworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne.

Zalety:

  • duży wybór faktur i kolorów

HYDROTECT

System samoczyszczący HYDROTECT powstał dzięki wspólpracy z japońską firmą TOTO. Dzięki wykorzystaniu zasady fotokatalizy, system powoduje samooczyszczanie sie płyt LAMINAM. Oczyszczanie to inicjowane jest światłem slonecznym, a nastepnie pozostalości zmywane są za pomocą wody deszczowej. Jest to szczególnie korzystne w przypadku fasad wentylowanych, ponieważ ogranicza znacznie koszty utrzymania, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionej harakterystyki produktu. Dodatkowym atutem systemu HYDTOTECT jest dzialanie ekologiczne - w kontakcie z promieniami slonecznymi na powierzchni elewacji z plyt LAMINAM powstaje aktywny tlen, który neutralizuje szkodliwe substancje wchodząc z nimi w reakcję.

Płyty ceramiczne LAMINAM znajdują zastosowanie jako:


Systemy montażu płyt LAMINAM